تاریخ درج : چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱
تقدیر از بانوان فعال در حوزه عفاف و حجاب

به مناسبت روز عفاف و حجاب با حضور خشایار معصومی سرپرست اداره کل امور مالی ، مجتبی احمدی رییس اداره مالی و تعدادی از مدیران از فعالان عرصه حجاب و عفاف تجلیل به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اقتصادی در ابتدای این مراسم خشایار معصومی با گرامیداشت روز عفاف و حجاب گفت : حجاب یکی از شاخه های اصلی عفاف است و بخشی از عفت در حجاب نمود پیدا می کند.
وی با اشاره به اینکه حجاب از نظر شرع به مرد و زن واجب است اظهار کرد : براساس مبانی شرعی ودینی باید به این نکته توجه داشت که مقوله حجاب وعفاف تنها مختص به بانوان نیست بلکه حجاب یک مقوله دو بعدی و مربوط به زن و مرد است بنابراین نباید به این امر تک بعدی و تنها از جانب زن نگریسته شود.
معصومی با تاکید بر اینکه حجاب وعفاف تنها به پوشیدگی ظاهری نبوده ورفتارهای انسانها را نیز در بر میگیرد گفت : ما باید در هر جایگاهی که هستیم علاوه بر حفظ پوشش ظاهری و حجاب تن باید در رفتارهای خود نیز حجاب وعفاف را رعایت نماییم وخدمت به مردم نیز مصداق یکی از این رفتارها است که ما باید با رعایت نکات رفتاری مناسب واحترام به مردم در مسیر خدمت گزاری صحیح حجابی بین رفتارهای ناپسند و غیرمعمول ورفتارهای شایسته وکرامت آمیز  برای خدمت به  مردم بعنوان ارزش انسانی واسلامی ایجاد نماییم ومصادیق آن را در برخورد با مردم رعایت نماییم.
در پایان این مراسم از تعدادی از فعالان عرصه حجاب وعفاف به نمایندگی از تمام بانوان فعال در این حوزه با اهدای لوح تجلیل بعمل آمد.


بازدید امروز ۴۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۱۷۸۷ نفر

بلوار چمـران / بعد از پمـپ بنزیــن ابیـوردی
حوزه معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز
کدپستی : 71946-34154
تلفن تماس : 07136262018-19