تاریخ درج : چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱
تغییر وتحول لازمه ارتقای یک مجموعه است.
سعید مصفا در آئین تکریم و معارفه سرپرست ادارات کل امور مالی و حسابرسی شهرداری شیراز:  
تغییر وتحول لازمه ارتقای یک مجموعه است.
به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز در در آئین تکریم و معارفه سرپرست ادارات مالی و حسابرسی شهرداری شیراز که با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان این حوزه برگزار شد، سعید مصفا، معاون مالی و اقتصادی ضمن تقدیر و تشکر از روسای پیشین اداره کل امور مالی و حسابرسی گفت : تغییر وتحول لازمه ارتقای یک مجموعه است و با تغییر مدیران، افکار و برنامه های جدید پدیدار شده و حرکت رو به جلوی استمرار می یابد.
مصفا با بیان اینکه این تغییرات برای همه ما درس بزرگی است خاطرنشان کرد: آنچه از انسان به جا می ماند چیزی جز یک خاطره و نام نیست و همه ما بایستی تلاش کنیم با رفتار و اتخاذ تصمیمات شایسته در دوران مسئولیت خود ضمن جلب رضای حق تعالی، خاطره ای خوش و ماندگار از خود به جای بگذاریم.
مصفا ضمن تشریح ویژگی های خاص حوزه مالی و اقتصادی، افزود : رشد و ارتقای این حوزه، مهم ترین هدف و اولویت اصلی ما خواهد بود و این امر جز با همدلی و انسجام مجموعه محقق نخواهد شد.
در این مراسم خشایار معصومی به سمت سرپرست جدید اداره کل امور مالی، امیر عوض پور به سمت سرپرست اداره کل حسابرسی منصوب و از خدمات روسای پیشین این ادارات سعیدی و منصور آبادی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
شایان به ذکر است خشایار معصومی پیش از این در سمت رییس اداره حسابداری و امیر عوض پور در سمت معاون مدیر کل امور مالی مشغول به خدمت بوده اند.


بازدید امروز ۴۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۱۷۸۳ نفر

بلوار چمـران / بعد از پمـپ بنزیــن ابیـوردی
حوزه معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز
کدپستی : 71946-34154
تلفن تماس : 07136262018-19