معاون مالی اقتصادی شهرداری شیراز عنوان کرد

اهتمام جدی مجموعه بر ارایه خدمات شایسته و رفع مشکلات شهروندان و شهر بویژه در ماه های منتهی به پایان سال

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز بر ضرورت اهتمام مجموعه مالی،حقوقی و املاک برای ارایه خدمات شایسته و رفع مشکلات شهروندان،انضباط ، همدلی و هماهنگی بویژه در ماه های منتهی به پایان سال تاکید کرد .

در نشست مشترک معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با  معاونین مالی سازمان ها و مناطق، مدیران املاک ،درآمد و حقوقی شهرداری شیراز عنوان شد :

اهتمام جدی مجموعه بر ارایه خدمات شایسته و  رفع مشکلات شهروندان و شهر  بویژه در ماه های منتهی به پایان سال

 

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز بر ضرورت اهتمام مجموعه مالی،حقوقی و املاک برای ارایه خدمات شایسته و رفع مشکلات شهروندان،انضباط ، همدلی و هماهنگی بویژه در ماه های منتهی به پایان سال تاکید کرد .

در این نشست که روز گذشته به میزبانی معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز برگزار گردید،هاشم پور معاون مالی و اقتصادی با بیان اینکه  بیش از 95 درصد بودجه هشت ماهه محقق گردید،ابراز امیدواری کرد: با اهتمام مدیران و پرسنل مجموعه تا یایان سال تمام بودجه تکلیفی را محقق خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه اسفند سال گذشته در بحث درآمدی عملکرد بسیار مطلوبی داشته ایم افزود: امیدواریم با اهتمام مجموعه امسال نیز در ماه های انتهایی سال  با اقبال خوبی از سوی شهروندان روبرو گردیم و با رشد شاخصه های درآمدی سال خوبی را به پایان برسانیم .

گزارش مقایسه ای عملکرد درآمدی کلانشهرها موضوع دیگری بود که معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد و گفت: شهرداری شیراز از لحاظ تحقق درآمدهای هشت ماهه در کشور پیشتاز است.

هاشم پور با بیان اینکه سهم درآمد های حاصل از عوارض ساختمانی و صدور پروانه در بودجه شهرداری شیراز در سال جاری 38 درصد است خاطرنشان کرد:درصد تعداد پروانه های صادر ه  و درآمد وصولی قطعی شهرداری شیراز از عوارض ساختمان و صدور پروانه به ترتیب با رشد 20 و 14درصدی روبرو بوده است .

لزوم صرفه جویی در مدیریت هزینه ها، افزایش 62 درصدی پرداخت حقوق در سال جاری ،پرداخت بیش از 770 میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران ،هزینه های تخصیص یافته به فضای سبز و پسماند ، صدور بیش از 600 میلیارد تومان اوراق بستانکاری،رشد بیش از 3 درصدی خدمات رفاهی، عدم توقف پروژه های ساختمانی  از مسیر تکمیل و پیشرفت و را اندازی سامانه جامع املاک و مستغلات شهرداری شیراز با هدف صیانت از املاک و دارایی های شهرداری شیراز از مهم ترین مسایلی بود که در این نشست درباره آنها بحث و تبادل نظر گردید .

هاشم پور در پایان با پیش بینی روز های پر تراکم پایان سال در بحث پرداخت عوارض ، بر اهتمام مجموعه برای رفع مشکلات شهرونددان ،انضباط و همدلی بیشتر تاکید کرد .
همچنین در این نشست مدیران کل حقوقی،درآمد ، مالی و املاک نیز به ارایه گارش و برنامه های پیش رو پرداختند .

 ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
منبع : معاونت مالی و اقتصادی
تعداد بازدیدها : ۱۱۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss


 
      تلفن : 071-36261581,36261583
پست الکترونیک : deputy_finance@eshiraz.ir
  آدرس : شیراز _ میدان دانشجو _ ابتدای بلوار چمران _ ساختمان معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز
کد پستی :  34154 - 71946
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز