معاونت مالی و اقتصادی

بازدید معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از مراحل اجرایی دیتاسنتر شیراز

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از روند تکمیل و بهره برداری از دیتاسنتر شیراز بازدید کرد

بازدید معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از مراحل اجرایی دیتاسنتر شیراز

 

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از روند تکمیل و بهره برداری از دیتاسنتر شیراز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز در این بازدید که با حضور جمعی از مدیران شهرداری شیراز صورت گرفت،هاشم پور ضمن مناسب ارزیابی کردن روند اجرایی این پروژه، دیتا سنتر شیراز را یکی از بزرگ ترین مراکز مهم استراتژیک برای تبادل دیتا، پالایش و پردازش فناوری اطلاعات برشمرد و افزود: یکی از اصلی ترین مولفه های توسعه ای شهرهای هوشمند،برخورداری از چنین مراکز اطلاعاتی است.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز این مرکز را زیرساختی مناسب برای ارایه خدمات شهرهوشمند دانست و خاطرنشان کرد: هدف از راه اندازی دیتاسنتر بزرگ شیراز استقرار شاخصه های شهر هوشمند است که از طریق آن علاوه بر ارایه خدمات،طرح حاکمیت و مدیریت هوشمند،اقتصاد هوشمند،محیط زندگی و کار هوشمند،حمل و نقل هوشمند و شهروند هوشمند محقق گردد.

وی با اشاره به تلاش مدیریت شهری شیراز برای بالا بردن ضریب هوشمندکردن فعالیت ها و خدمات خود افزود: با راه اندازی دیتا سنتر شیراز علاوه بر امکان تعاملات بین دستگاهی در مجموعه شهرداری شیراز،سرویس دهی خدمات الکترونیک شهر هوشمند به شهروندان و سایر دستگاه های خدماتی و اجرایی فراهم خواهد شد.

این مدیر شهری با تاکید بر گستره وسیع خدماتی که از سوی شهرداری ها ارایه میگردد،افتتاح این پروژه را یک ضرورت دانست و ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی این مرکز بسیاری از خدمات الکترونیکی و نیازهای حوزه فناوری اطلاعات از جمله عملیات الکترونیکی صدور پروانه های ساختمانی،برون سپاری و واگذاری خدمات شهرداری به دفاتر پیشخوان و همچنین کلیه پروسه های شهرداری الکترونیک انجام خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: اجرای پروژه هایی از این دست گامی مثبت در جهت هوشمندسازی شهر و مقدمه ای برای برخورداری از مدیریت همگام و یکپارچه شهری خواهد بود.

 ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
منبع : معاونت مالی و اقتصادی
تعداد بازدیدها : ۲۸۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss


 
      تلفن : 071-36261581,36261583
پست الکترونیک : deputy_finance@eshiraz.ir
  آدرس : شیراز _ میدان دانشجو _ ابتدای بلوار چمران _ ساختمان معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز
کد پستی :  34154 - 71946
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز