معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز:

پایان اردیبهشت ماه سال جاری، آخرین مهلت پرداخت عوارض صدور پروانه های ساختمانی با تعرفه سال ۹۸

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از تمدید مهلت پرداخت عوارض صدور پروانه های ساختمانی سال ۹۸ تا پایان اردیهشت ماه سال جاری خبر داد.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز:
پایان اردیبهشت ماه سال جاری، آخرین مهلت پرداخت عوارض صدور پروانه های ساختمانی با تعرفه سال 98
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از تمدید مهلت پرداخت عوارض صدور پروانه های ساختمانی سال 98 تا پایان اردیهشت ماه سال جاری خبر داد.
محمد هادی هاشم پور با اشاره به تعطیلی دو ماه گذشته بازار و اصناف در شرایط شیوع کرونا و اختلال درآمدی شهروندان و فعالان صنعت ساختمان یادآور شد: با پیشنهاد شهرداری شیراز و موافقت شورای اسلامی شهر شیراز در راستای حمایت از سرمایه گذاران ساختمان ، مهلت پرداخت عوارض صدور پروانه های ساختمانی با تعرفه سال 98 تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد .
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز کاهش عوارض صدور پروانه های ساختمانی شهرداری شیراز در اردیبهشت را 10 درصد و مطابق میزان تخفیف سال 98 عنوان و خاطرنشان کرد :تمدید مهلت پرداخت صدور پروانه های ساختمانی برای آن دسته از شهروندانی است که تاکنون نتوانسته اند نسبت به پرداخت عوارض ساختمانی اقدام نمایند.بنابراین این زمان دوباره در اختیار آنان قرار گرفته تا نسبت به پرداخت عوارض صدور پروانه های ساختمانی با تعرفه سال گذشته و بهره مندی از کاهش 10درصدی از این فرصت استفاده نمایند.
وی از اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در تمامی بخش های شهرداری شیراز  خبر داد و گفت : در راستای تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا و به منظور پاسخگویی ایمن، این اطمینان داده می شود که تمام پروتکل های الحاقی بهداشتی رعایت گردیده است اما در عین حال به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا شهروندان محترم می توانند از طریق شهروندسپاری و با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیک ضمن بهره مندی از خدمات غیر حضوری شهرداری شیراز از فرصت باقیمانده جهت پرداخت عوارض استفاده نمایند .
 
 
 ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
منبع : معاونت مالی و اقتصادی
بازدید ها : ۲۰۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss


 
      تلفن : 071-36261581,36261583
پست الکترونیک : deputy_finance@eshiraz.ir
  آدرس : شیراز _ میدان دانشجو _ ابتدای بلوار چمران _ ساختمان معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز
کد پستی :  34154 - 71946
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز