معاون مالی و اقتصادی

ماهیت کارِ کارمند، امیدی است که در جامعه بوجود خواهد آمد .

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز، در پیامی هفته دولت و روز کارمند را یادآور شد.

معاون مالی و  اقتصادی شهرداری شیراز در پیامی هفته دولت و روز کارمند را یادآور شد.
در بخشی از این پیام آمده است:
ماهیت کار کارمند، خدمت است و نتیجه این خدمت، امیدی است که در بطن جامعه بوجود خواهد آمد؛آنچنان که این رهیافت نوید بخش آتیه ای پرنشاط خواهد شد.
تعهد صادقانه و فعالیت خالصانه به عنوان قدر مشترک خدمتگزاری در میان دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه کارمندان دستگاه ها عینیت یافته است تا درجه والای خدمت شایسته به ملت را به منصه ظهور رساند .
بی شک تحولات عظیم و حرکت رو به جلو جامعه در حوزه های مرتبط با بخش های دولتی و حتی بخش های غیر دولتی وابسته به بصیرت و تلاش و اخلاص کارمندان می باشد.
از سویی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال "جهش تولید " نامگذاری شده، فرصتی است برای مسئولان و مدیران تا با سرمشق قرار دادن و تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و منش شهدای گرانقدر دولت ؛ در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام بردارند.
اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقاء منزلت اجتماعی کارکنان دولت، اصلاح نگرش مردم نسبت به خدمات این قشر شریف و زحمتکش، ترویج فرهنگ رفتاری و خدمات شخصیتهای راستین خدمت به مردم همچون شهیدان ماندگار رجایی و باهنر به عنوان الگوهای مناسب خدمت به جامعه، ایجاد روحیه امید و تلاش و نشاط و تشویق مردم به مشارکت در امور و نمایش توان حکومت اسلامی در اداره مطلوب جامعه از اهدف بزرگداشت این روز محسوب می شود.
روز کارمند بیش از آنکه از جهت فرمایشی و شعاری حائز اهمیت باشد فرصتی است مناسب برای تبیین جایگاه و رفع مشکلات کارمندان. از آنجا که کارمندان با دلسوزی و حسن نیت وقت خود را صرف خدمت به مردم و نظام می کنند باید توجه ویژه ای نسبت به آنان مبذول داشت و با طراحی برنامه های صحیح قدردان این تلاش ها بود.
اینجانب ضمن بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند به همت صادقانه  و تلاش مخلصانه همه کارمندان و خدمتگزاران این مرز و بوم به‌ویژه همکاران خدوم و خستگی ناپذیرم در  مجموعه بزرگ شهرداری شیراز می بالم و توفیق روزافزون و سلامت ایشان را از خداوند سبحان خواستارم.

محمد هادی هاشم پور
معاون مالی و اقتصادی۱۳۹۹/۰۶/۰۴
منبع : معاونت مالی و اقتصادی
بازدید ها : ۴۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss


 
      تلفن : 071-36261581,36261583
پست الکترونیک : deputy_finance@eshiraz.ir
  آدرس : شیراز _ میدان دانشجو _ ابتدای بلوار چمران _ ساختمان معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز
کد پستی :  34154 - 71946
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز