دیدار مدیرعامل بانک شهر و هیئت همراه با مدیران شهرداری شیراز


 در این دیدار که با حضور شهردار محترم شیراز ، رییس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر برگزار گردید ، سعید مصفا، معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت:امیدواریم با همکاری بانک شهر بتوانیم پروژه های عمرانی را به سرانجام برسانیم.
وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به اینکه بانک شهر بانک عامل شهرداری شیراز است بتوانیم فرایندی را طی کنیم که در قالب تسهیلاتی که بانک ارائه خواهد داد تاکسی های فرسوده شهر را تعویض کنیم.
در ادامه این دیدار سید احسان اصنافی شهردار شیراز گفت: بانک شهر طی سالیان اخیر نشان داده همواره همراه شهرداری شیراز بوده و تعامل خوبی وجود دارد.
وی با اشاره به صندوق پروژه متذکر شد: تلاش داریم با کمک و همراهی مجمع کلانشهرها ردیف‌هایی برای شهرداری‌ها دیده شود.
اصنافی با بیان اینکه طی چند وقت گذشته ۳۷۰ حساب شهرداری شیراز را بسته ایم، تصریح کرد: کل حساب‌های پشتیبان باید بسته شود تا مبلغ رسوب کاهش یافته و به جریان نقدینگی اضافه شود.
شهردار شیراز خواستار انتقال تکنولوژی کارت بلیت‌ها از بانک شهر به شهرداری شیراز شد و همچنین توزیع کارت بلیت در سطح شهر صورت پذیرد.
مهدی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این نشست با تسلیت ایام فاطمیه عنوان کرد: مشکلاتی از قبل روی هم انباشته شده و کار را برای شورا و شهرداری دشوار کرده است.
وی با بیان اینکه مردم به دولت و مدیریت جدید شهری امید دارند، اظهار کرد: تلاش داریم خیزش و جهش در شهر شیراز رقم بخورد که این مهم با همراهی و هم افزایی در مسائل میسر می شود.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز تصریح کرد: باید در آینده نزدیک و پشت سر گذاشتن موانع، شاهد شروع پروژه‌های خوب و موثر و کاربردی در شیراز باشیم که موجب آسایش و رفاه مردم شود.
وی در پیشنهادی پیرامون نوسازی و اورهال ناوگان اتوبوسرانی گفت: با حداکثر ۱۰ درصد قیمت یک اتوبوس میتوان آن را اورهال کرد تا همچون یک اتوبوس جدید می تواند خدمت‌رسانی کند. در ادامه این جلسه اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث مطرح شده پرداختند.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


 
      تلفن : 071-36261581,36261583
پست الکترونیک : deputy_finance@eshiraz.ir
  آدرس : شیراز _ میدان دانشجو _ ابتدای بلوار چمران _ ساختمان معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز
کد پستی :  34154 - 71946
 

بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز