چالشهای فراروی سرمایه گذاران در شیراز آسیب شناسی می شود


اولین نشست آسیب شناسی سرمایه گذاری و هم اندیشی روسای کمیسیون های اقتصاد و سرمایه گذاری ، گردشگری و زیارت شورای شهر، معاون مالی و اقتصادی شهرداری و جمعی از سرمایه گذاران در شیراز برگزار شد.
سعید مصفا معاون مالی و اقتصادی و سرپرست سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز ضمن اشاره به لزوم توجه بیش از پیش به بخش سرمایه گذاری به عنوان یکی از شاخصه های مهم و تأثیرگذار در رشد و توسعه اقتصادی کلانشهر شیراز تاکید کرد: ما در این دوره، تمام توان خود را جهت حمایت و رفع موانع سرمایه گذاری به کار می گیریم و امیداوریم شاهد اتفاقات بزرگ و ارزشمندی در حوزه سرمایه گذاری در شیراز باشیم.
محمد حسن اسدی، رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر با بیان اینکه سند آسیب شناسی و رفع موانع سرمایه گذاری در شهرداری دچار فراز و نشیب های زیادی بوده است خاطرنشان کرد: با کمک و تعامل خود سرمایه گذاران، مسیر رونق اقتصادی و توسعه همه جانبه شهر شیراز هموار خواهد شد و ما تمام همت خود را برای جذب سرمایه گذاران بکار بسته و اجازه نخواهیم داد سرمایه از این شهر خارج شود.
اسدی با اشاره به اینکه در کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر، تصمیمات خوبی در این زمینه اتخاذ شده و امیدواریم به نتایج خوبی هم دست پیدا کنیم، افزود: امروز هم شهرداری، هم شورای شهر و هم تمام مسئولان استان مصمم هستند همه موانع موجود بر سر راه سرمایه گذاری برداشته شود و تمام تلاشمان را برای تحقق این امر به کارخواهیم گرفت.

در ادامه محمد فرخ زاده ، رییس کمیسیون گردشگری و زیارت و عضو کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری نیز بر عملگرایی و نگاه به آینده تاکید کرد و یادآور شد: تمامی اعضای کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر شیراز، با انگیزه دو چندان، مباحث سرمایه گذاری را دنبال می کنند و به سرمایه گذاران امیدواری داد که با حضور جدی و علاقمندی آنان و شفافیت در پروژه ها بتوانیم به سرانجام خوبی برسیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز، در ادامه این جلسه، تعدادی از سرمایه گذاران نیز به بیان مشکلات این حوزه و راهکارهای پیشنهادی در زمینه رفع موانع سرمایه گذاری و رونق اقتصادی شهر پرداختند.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


 
      تلفن : 071-36261581,36261583
پست الکترونیک : deputy_finance@eshiraz.ir
  آدرس : شیراز _ میدان دانشجو _ ابتدای بلوار چمران _ ساختمان معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز
کد پستی :  34154 - 71946
 

بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز